خانه  |  پست الکترونیکی  |  زبان (  فارسی : English )
 


       
   
       
   ۱۳۹۵/۰۱/۲۸  
   تشکیل کنسرسیوم با دو شرکت کانادایی
   

شرکت ایده صنعت مدیریت بعد از پیگیریهای طولانی و مستمر در تاریخ 15 آوریل 2016 موفق به عقد تفاهم نامه با دو شرکت کانادایی به منظور طراحی و مهندسی، تامین تجهیزات خاص واحد اوره با پوشش گوگردی با کیفیت گردید. امید است با در دست قرار گرفتن دانش تولید این کود ، بتوانیم به مردم و کشاورزان زحمت کش جهت کاهش امراض ناشی از آب های آلوده و بالابردن راندمان کود اوره خدمت نمائیم.

روابط عمومی

   
   ۱۳۹۴/۰۳/۲۵  
   راه اندازی موفق واحد اسید سولفوریک پتروشیمی ارومیه
   

واحد اسید سولفوریک پتروشیمی به ظرفیت 150 تن در روز که توسط مشارکت شرکت بین المللی پتروتکسان و مهندسین مشاور ایده صنعت مدیریت به صورت کلید در دست اجرا شده بود در خردادماه سال 1394 به بهره برداری رسید

   
   ۱۳۹۲/۰۹/۲۹  
   تامین از سازندگان اروپای غربی
   

بر اساس تفاهم بعمل آمده با چندین شرکت تامین کننده لوله و اتصالات و شیرآلات ، امکان تامین اقلام یاد شده بصورت مستقیم و با حضور بازرسین کارفرما و شخص ثالث میسر شده است . این شرکت آمادگی دارد تا در خصوص نحوه همکاری و تامین بهینه کارفرمایان محترم را یاری نماید .

   
   ۱۳۹۲/۰۹/۲۹  
   امکان تامین کلیه اقلام مورد نیاز پروژه های ایران
   

بر اساس تفاهم بعمل آمده با شرکتهای صاحب تجهیزات در برخی کشورهای اروپایی ، امکان تامین بخش اعظم تجهیزات مکانیکال ، برق و ابزار دقیق از کشورهای اروپایی میسر میباشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 

   
   ۱۳۹۲/۰۹/۲۹  
   امکان سرمایه گذاری در بخش نفت ، گاز ، پتروشیمی
   

بر اساس مذاکرات صورت پذیرفته با برخی صاحبان سرمایه های خارجی ، امکان سرمایه گذاری بصورت تامین اعتبارات مورد نیاز پروژه های بخش نفت ، گاز ، پتروشیمی ، انرژی و ..... در ایران میسر شده است . در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. 

   
   ۱۳۹۲/۰۷/۰۱  
   ترخیص کالاها و تجهیزات پروژه اسید سولفوریک پتروشیمی ارومیه
   

بر اساس تمهیدات اتخاذ شده در جلسه مشترک سرمایه گذار ، کارفرما و پیمانکار ، مقرر گردید که تمام اقلام موجود در گمرک هرچه سریعتر ترخیص و به سایت حمل گردد تا ضمن جلوگیری از فرسایش و متروکه شدن کالاها ، عملاٌ در جهت تسریع و اتمام پروژه نیز گامی موثر برداشته شود .

   
   ۱۳۹۱/۱۰/۱۳  
   حمل و ترخیص اولین محموله پترشیمی ارومیه
   

بر اساس فعالیتهای صورت گرفته در خصوص تامین کاتالیست پنتا اکسید وانادیوم پروژه پتروشیمی ارومیه ، اولین محموله وارداتی کالاهای پروژه اسید سولفوریک ارومیه ، پس از طی مراحل قانونی ، ترخیص و در روز 4 شنبه 1391/10/13 از گمرک شهریار تهران خارج شد.

 خبر تکمیلی این محموله در روز دوشنبه 1391/10/18 تحویل پتروشیمی ارومیه گردید.

   
   ۱۳۹۱/۱۰/۱۳  
   ترخیص بلوورهای ( دمنده ها ) پتروشیمی ارومیه ( دومین محموله )
   

دومین محموله از کالاهای خرید خارج پروژه پتروشیمی ارومیه ،  که شامل 3 دستگاه از دمنده های پر قدرت هوا میباشد ، در روز چهارشنبه پس از اخذ تائیدیه های استاندارد ، از گمرک جمهوری اسلامی ترخیص و در روز 2 شنبه 1391/10/18 تحویل شرکت پتروشیمی ارومیه گردید. 

   
   

 

 کلیه حقوق و امتیازات این سایت محفوظ و متعلق به شرکت ایده صنعت مدیریت می باشد

ایده صنعت مدیریت  | قوانین حفظ حریم خصوصی